Solmionpidin ketjulla
Onton panssariketjun leveys on 3mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E095331 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,08 g |
| Pituus | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

