Kalevala Koru, Torin vasara 45-50cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G056456 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 34,56 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta




