Kultainen kaulaketju 45 cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A049838 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Golden Heart Korut Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,44 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta

