Kaunis Korun hopeariipus
Kaunis Korun hopeinen riipus yhtenäisellä ketjulenkillä.
Riipuksen paksuus: 4mm
Ketju reijän halkaisija: 2.2mm
KAUNIS KORU OY
Neliöleima lyöty yhtiön koruihin vuosina 1957–1989 (1993) pääsääntöisesti leimasarjan viimeiseksi, koska leima ei ollut ennen vuotta 1994 rekisteröitynä viralliseksi nimileimaksi. Kalevala Koru Oy osti Kaunis Korun vuonna 1989, jonka jälkeen leima oli rekisteröitynä nimileimaksi 1994–2011.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
58,80Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 73,50 Säästät 20,00
Hinta uutena 110,00 - Säästö -46,55%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K048630 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kaunis Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 11,30 g |
| Pituus | 4,75 cm / 47,50 mm |
| Leveys | 7,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


