Kalevala korun Riipus-8 pituus 70cm
Koristeaihe saatu Mikkelin Tuukkalasta löydetystä hopeasoljesta, joka on peräisin ajalta 1150-1250jaa.'
Riipuksen halkaisija 45mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0148011 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Paino | 50,46 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Halkaisija | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

