Kultaiset helmi timanttikorvakorut
Tyylikkäät korvakorut makeanveden helmellä ja 2x 0.005ct timanteilla.
Helmen halkaisija 5mm.
Korvakorut ovat 18 karaatin kultaa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
558,72Säästät jopa -41%
Kultatukun hinta 620,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 950,00 - Säästö -41,19%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D051702 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GL-Koru Oy |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,88 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


