Kultainen leveä litistetty tuplapanssari kaulaketju, 45 cm
ketju antaa juhla-mekolle loistavan loppusilauksen
koristeellinen rengas lukko
leveys 7 mm
pituus 45 cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A051980 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,66 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



