Horoskooppimerkki Leijona laatan koko10mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E052380 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,69 g |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E052380 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,69 g |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta