Panssarikaulaketju 50cm 2,5mm leveä Binder
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A052388 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Binder |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,71 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

