Kultasormus halk.22.5mm v.1999
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F052188 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SKY-Jewelry |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,15 g |
| Halkaisija | 22,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


