Kultainen rintaneula
Kultainen rintaneula 3* 3mm kirkkaalla kivellä.
Rintaneulan koko 51.5mm *12.6mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E053327 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston Kultaseppä Oy |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,25 g |
| Pituus | 5,15 cm / 51,50 mm |
| Leveys | 1,26 cm / 12,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

