Kalevala Koru Kuutar korvakorut
Kalevala Korun Kuutar- korvakorut. Korvakorun koko 48mm x 28mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0150658 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 10,70 g |
| Pituus | 7,20 cm / 72,00 mm |
| Leveys | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

