Panssari kaulaketju 46cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A053789 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Valmistusvuosi | 2000 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,42 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

