Smaragdi-korvakorut kulta
Korvakorut smaragdit ja kirkkaat zirkonit.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D054402 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,32 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


