Kalevala Koru verkkoketju 39cm, pronssi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z058401 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 10,57 g |
| Pituus | 39,00 cm / 390,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

