Panssari kultaketju 44cm lev.3mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A054965 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 13,82 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

