Kultasormus sinisellä kivellä 19+mm, 22k
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F055269 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SMW |
| Pitoisuus | 900 |
| Paino | 7,78 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



