Kalevala Koru verkkoketju 38cm pronssi
Erittäin hyväkuntoinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z057231 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 10,34 g |
| Pituus | 38,00 cm / 380,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

