Kalevala Koru Lumihiutale sormus halk.16mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L057385 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,29 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


