18K taottu leveä kultasormus 16,5 v.-66
Takopintainen 8 mm leveä sormus 18 karaatin keltakultaa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F055668 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-ja kellosepänliike Koskikulta |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 6,65 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | -1 |
Kysy tuotteesta


