Kalevala Koru Siivet-korvakorut
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J058511 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,30 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta



