Kultaiset korvakorut kirkkaat kivet
Korvakorut kirkkailla kivillä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
157,86Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 175,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 290,00 - Säästö -45,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D059461 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jipe Trading Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,37 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


