6mm panssari ketju 38cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A060031 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 18,22 g |
| Pituus | 38,00 cm / 380,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


