18K kihlasormus 16,75 leveys 5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
427,68Säästät jopa -49%
Kultatukun hinta 475,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 832,00 - Säästö -48,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F060809 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OG/Ruotsi |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,97 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

