Kultalaatta
Pituus riipuslenkin kanssa 21mm
Riipuslenkin sisämitat 2*3mm
Timanttileikattu kuvio
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E061585 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ER:n |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,77 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


