Pinkki kivi sormus koko 21 Suomen Kultasepät Oy v.35
Kiven mitat 7mm x 8mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F062087 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Kultasepät Oy |
| Valmistusvuosi | 1935 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,90 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


