18K sinisafiiri+timantti kaulakoru 42cm
Timanttien yhteispaino 0,01ct
Koru on 18k kultaa
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A062272 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset Oy |
| Valmistusvuosi | 2002 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 8,05 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


