Kalevala riipus 1574-2 ketju 46cm
Esikuva viikinkiaikainen solki,
joka on löydetty Hauhon pitäjän Ilmoilan kylän Kalomäestä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z062528 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 5,73 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Halkaisija | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

