Kalevala Korun Väinö kaulaketju 45cm
Miehet ovat käyttäneet koruja kauemmin kuin housuja. Miesten koruilla on takanaan vuosituhansien historia ja usein miesten kantamat korut ovat olleet merkkejä asemasta tai vauraudesta. Miesten malliston korut on suunniteltu nykymiehelle. Risti on ikivanha symboli, joka esiintyy eri kulttuureissa jo ennen kristinuskoa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G063709 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 61,00 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 5,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


