Kalevala Koru Ähtärin - solki pronssi
Soljen malli saatu Ähtäristä löydetystä suuresta pronssisoljesta joka on peräisin viikinkiajalta.
*Kuvassa kuvituskuva vastaavasta tuotteesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
30,00Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 60,00 Säästät 50,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0171226 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 9,00 g |
| Pituus | 3,20 cm / 32,00 mm |
| Leveys | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta

