Thomas Sabo kaulaketju 80cm
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
(Mahdolliset kampanja-alennukset lasketaan kassalla)
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G066098 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Thomas Sabo |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 14,42 g |
| Pituus | 80,00 cm / 800,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

