Avaimenperä/lompakkoketju Harley-Davidson
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G065990 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 85,02 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta





