Kultainen pitkä umpikaulaketju tiheä panssari 59cm
Kaunis kultainen tiheä umpipanssari kaulaketju! Piettäväksi riipuksen kanssa tai ilman.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A067753 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 12,48 g |
| Pituus | 59,00 cm / 590,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

