Hematiitti sormus halk.20.5mm v.1959
Kiven koko 18mm x 12mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F069124 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ahlfors Bror Erik |
| Valmistusvuosi | 1959 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,10 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta




