Kalevala Koru Sisar-riipus musta 6856
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisähalk. 6mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
149,00Säästät jopa -32%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -32,27%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171260 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 20,50 g |
| Pituus | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Leveys | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


