Kalevala Koru Halikon käätykoru 3-palloa 70cm
Riipuksen pituus 8,5cm.
Pallon halkaisija 18mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0135600 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 22,60 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

