Litteä kultainen kaulaketju 41cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A072924 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | APJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,52 g |
| Pituus | 41,00 cm / 410,00 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


