Kultainen zirkoniasormus 16.5mm
Sormus punaisella zirkonia kivellä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F073583 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Pendolin Raimo Juhani |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,84 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 1,75 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


