Kalevala Koru Plisé tappikorvakorut
Plisé ilmentää kiinnostavalla tavalla Marja Sunan uraa taiteilijana ja vaatesuunnittelijana. Korusarjassa toistuu vaatepliseerauksista tuttu muoto, joka on koruissa toetutettu himmeään mattahopeaan. Marja Sunan koruissa valo on tärkeä pinnan elävoittäjä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
68,00Säästät jopa -41%
Kultatukun hinta 85,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 115,00 - Säästö -40,87%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0172237 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,20 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 1,64 cm / 16,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


