Kalevala Koru Sormus vihreällä kivellä 18,5mm säädettävä
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z076570 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 7,00 g |
| Halkaisija | 1,85 cm / 18,50 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta



