Palladium sormus
Kotimainen palladiumsormus kiemuraisin kuvioin.
Tuote nähtävänä Lahden myymälässä Kärkkäisellä,
Pasaasi 2
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F06819 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 500 |
| Paino | 3,82 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta
