Suomileijona rannekoru 18.5cm lev.6mm
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
(Mahdolliset kampanja-alennukset lasketaan kassalla)
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H076785 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 22,35 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


