Kelloriipus
Pituus lenkin kanssa 17mm, ja ilman lenkkiä 13mm.
Riipuslenkin sisämitta 2mm x 3mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E062723 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Wa |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,26 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta


