Kultaiset korvakorut vihreä kivi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D091167 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,89 g |
| Halkaisija | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D091167 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,89 g |
| Halkaisija | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta