Tapio Wirkkalan hopeinen tuhkakuppi -66
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P077096 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 20,88 g |
| Pituus | 9,00 cm / 90,00 mm |
| Leveys | 5,50 cm / 55,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

