Kaulaketju 45cm valkokulta
Litistetty kaulaketju valkokultaisena.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A096570 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Alanen Jukka & Co tukkuliike |
| Valmistusvuosi | 1979 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,47 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

