4,15mm tähkä kaulaketju 50cm Suomen Korutuote Oy
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A096174 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuote Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 33,50 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 4,15 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

