Romanssi timanttisormus 0,75ct 17,25 mm valkokulta
Romanssi-sormukset ovat suomalaista käsityötä!
Timantteja 33 kappaletta, yhteensä 0,75 ct W/SI.
Kopioi tästä osoite ja katso uutta tuotetta:
https://www.timanttiset.fi/romanssi-timanttisormus-valkokulta-205-075
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F096629 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,30 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta




