Hopeinen savukerasia
Savukerasia sterling-hopeaa. Rasian ulkomitat 85*75mm.
Sisäpuoli himmeä kultaus.
Saranat ja lukitus moitteettomassa kunnossa.
Kultasepän kunnostama!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P097764 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KH |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 105,40 g |
| Pituus | 8,50 cm / 85,00 mm |
| Leveys | 7,50 cm / 75,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


