Bismarck kaulaketju 42 cm v.1972 Kulta-Mäki Oy
Kaunis 10 mm leveä bismarck-kaulaketju pallokoristeilla!
Kotelolukko varmuushakasilla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A097929 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Mäki Oy |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 12,57 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



